Kliknij ten link, aby przejść do panelu logowania.
Teraz do wszystkich płatnych Serwisów internetowych
Wydawnictwa Podatkowego GOFIN loguj się w jednym
miejscu.


Po zalogowaniu znajdziesz menu z linkiem do swojego
konta abonenta i dodatkowych opcji.

Wyszukaj

Jak szukać?»

Wskaźniki ekonomiczno-finansowe - www.wskazniki.gofin.pl
Aktualnie jesteś: 
Wskaźniki i stawki (strona główna)  » 

Procedury podatkowe »

Ogólne prawo podatkowe »

Limit wpłaty podatku za podatnika
!
-
dział oznaczony wykrzyknikiem zawiera materiał zaktualizowany w ostatnich 14 dniach

Ogólne prawo podatkowe

Limit wpłaty podatku za podatnika

Drukuj
Drukuj
Pokaż
okres obowiązywania:  
od  1.01.2016

Zapłaty podatku za podatnika może dokonać inny podmiot (inny niż małżonek podatnika, jego zstępni, wstępni, pasierb, rodzeństwo, ojczym lub macocha) w przypadku, gdy kwota podatku nie przekracza 1.000 zł.

Podstawa prawna: art. 62b § 1 pkt 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2017 r. poz. 201 ze zm.).

Archiwum - wybierz inny okres obowiązywania
Lp.
Okres od
Okres do
1.
2016-01-01

Ogólne prawo podatkowe - pozostałe wskaźniki i stawki

Procedury podatkowe - pozostałe działy

Sklep internetowy - sklep.gofin.pl
 
Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o., ul. Owocowa 8, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 720 85 40, faks 95 720 85 60